Μετά την ανακατασκευή και ανάπλαση των παιδικών χαρών και τη δημιουργία πρότυπων χώρων άθλησης και ψυχαγωγίας για τα παιδιά, μετά τη δρομολόγηση του “Πάρκου των Ήχων”, τώρα ήρθε η ώρα να κάνουμε ένα ακόμη βήμα στο Δήμο Νεάπολης – Συκεών! Προχωράμε στην κατασκευή Πάρκου Σκύλων στην περιοχή των Πεύκων. Κι έπονται οι υπόλοιπες δημοτικές ενότητες… 📻 Ακούστε ολόκληρη την Συζήτηση που είχαμε με την Αναστασία Καρυπίδου στον Πρακτορείο FM 104,9
![](http://asaoulidis.gr/wp-content/uploads/2019/05/saoulidis-praktoreio-fm-30-4-2019-768x438.jpg)